Hallo Rolf,
Kun je de volgende keer graag een linkje bijvoegen naar de post die je bedoelt, dat zoekt voor mij een stuk makkelijker.

Maar ik denk gevonden te hebben wat je bedoelt.
Als je via 1 van de in die post genoemde methodes een bron hebt toegevoegd, betekent dat nog niet dat je het "plaatje" ervan ook ziet.
En ik neem een beetje aan dat je dat bedoelt.
Een bron bestaat eigenlijk uit 2 dingen.
De gegevens van de bron zelf, en het "plaatje" wat erbij hoort, dus de screenshot.
Als de gegevens van de bron zijn toegevoegd moet je via de media manager het screenshot ook nog apart toevoegen.
Kijk bijvoorbeeld in de Cygnus editor. Onderaan rechts kunnen de bronnen toegevoegd worden, dat zijn dan de gegevens van de bron.
Daarna klik je op het veld rechts daarvan, dan opent de media manager. daarmee voeg je het plaatje van de bron toe.
Kijk bij de handleiding van de Cygnus editor:
https://docs.ancestris.org/books/gebruikershandleiding/page/51-cygnus-editorKijk daar bij 6.1 voor de brongegevens en bij 6.2 voor de media van de bronnen toevoegen.
Is het zo wat duidelijker?
Groetjes,
Tineke